Rękawice Nitrylowe safeHAND COATS

Rękawice NitryloweBezpudrowe rękawice nitrylowe w kolorze popielatym zawierają naturalny wyciąg z owsa - skuteczny środek kojący o silnym działaniu nawilżającym, wzbogacony o β-glukan. Wewnętrzna warstwa ochronno-nawilżająca to koloidalny, w pełni naturalny, wyciąg z owsa zaklasyfikowany przez FDA jako środek ochronny skóry. Stanowią one doskonałą alternatywę wobec rękawic wykonanych z lateksu. Rękawice lateksowe mogą wywołać u w niektórych osób podrażnienia skóry i wysypkę. Wybierając obojętne dla ludzkiej skóry rękawiczki nitrylowe, można wyeliminować ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej do minimum. Rękawicce nitrylowe wykonane są z kauczuku syntetycznego, który jest o wiele bardziej wytrzymały niż lateks. Dzięki czemu, ryzyko skaleczenia ostrymi narzędziami czy zakłucia igłą w przypadku ich noszenia jest bardzo niskie.

Oferowane przez Nas rękawiczki nitrylowe zawierają formułę odpowiedzialną za pielęgnację skóry oraz przyspieszenie procesu gojenia uszkodzonego naskórka, łagodzi swędzenie i zaczerwienienie, dzięki czemu skóra dłoni staje się elastyczna, jedwabista i dobrze odżywiona.

Rękawice nitrylowe polecamy osobom posiadającym wrażliwą skórę, ponieważ safeHAND COATS zarówno chronią użytkownika jak i dbają o jego dłonie łagodząc ewentualne podrażnienia. Wysokiej jakości rękawice lateksowe i nitrylowe dostępne są w naszej ofercie od zaraz.

Dostępne wersje: SAFEHAND COATS (popielate)
Tworzywo: Nitryl
Dostępne rozmiary: XS, S, M, L, XL
Opakowanie: 200szt.

Rękawice w naszej ofercie

Rękawice Nitrylowe safeHAND Rękawice nitrylowe safeHAND COATS Rękawice Nitrylowe EFFECT Rękawice Nitrylowe SAFEDENT Rękawice Lateksowe PREMIER Rękawice PCV TRENDY

Ważne informacje

Alergia na lateks
  • Wystawiamy faktury Vat
  • Prowadzimy sprzedaż wysyłkową
  • Zamówienie powyżej 20 opakowań WYSYŁKA GRATIS

Produkty w ofercie: